produkcja artykułów metalowych oraz obróbka metalu

Artykuły kuchenne i łazienkowe

Dobra organizacja w domu to podstawa. Nasze produkty pomagają w aranżacji oraz porządkowaniu kuchni i łazienek. Są również niezastąpione podczas gotowania. Sprawdź, które Tobie ułatwią pracę!

Artykuły ogrodowe

Planujesz budowę tarasu lub ogrodzenia? Aby stworzyć solidną konstrukcję wybierz nasze metalowe artykuły do kotwienia oraz łączenia elementów.
Z nimi montaż przebiegnie sprawnie i szybko!

Najlepsza jakość materiałów i solidne wykonanie

Produkujemy artykuły metalowe od ponad 40 lat. Spod najnowocześniejszych maszyn wychodzi 100.000 elementów rocznie, które znajdują zastosowanie w każdym domu i firmie. Wybór naszych produktów to gwarancja jakości i trwałości.

OBRÓBKA METALI

Specjalizujemy się w obróbce metali, stosując najnowocześniejsze technologie oraz komputerowe sterowanie numeryczne CNC. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami, które obsługiwane są przez doświadczonych inżynierów. Każdy proces obróbki metali w naszym parku technologicznym jest niezwykle dokładny.
Sprawdź, co oferujemy!
Cięcie

Cięcie

Precyzyjne cięcie blach czarnych o grubości do 20 mm, blach kwasoodpornych o grubości do 12 mm oraz aluminium o grubości do 12 mm. Do cięcia wykorzystujemy laser, plazmę oraz strumień wody.

Zapytaj o cenę
Gięcie

Gięcie

Gięcie blach o długości do 6 m i grubości zależnej od długości detalu na prasie krawędziowej o nacisku 400 ton, sterowanej numerycznie oraz gięcie rur, prętów i przewodów z gwarancją powtarzalności.

Zapytaj o cenę
Spawanie

Spawanie

Profesjonalne spawanie stali oraz metali kolorowych różnorodnymi, dostosowanymi do właściwości materiału metodami zapewniającymi wytrzymałość spoiny i materiału wokół niej.

Zapytaj o cenę
Frezowanie

Frezowanie

Najdokładniejsze frezowanie elementów o skomplikowanym kształcie. Realizujemny frezowanie CNC oraz frezowanie konwencjonalne w oparciu o wydajne maszyny sterowane numerycznie.

Zapytaj o cenę
Toczenie

Toczenie

Projektowanie elementów toczonych w specjalistycznych progamach 3D oraz ich wytwarzanie na wyjątkowo precyzyjnych, numerycznych centrach tokarskich.

Zapytaj o cenę
Galwanizowanie

Galwanizowanie

Wysokiej jakości chromowanie i niklowanie wraz z dokładnym przygotowaniem metalu, gwarantującym powstanie trwałej i estetycznej powłoki galwanicznej.

Zapytaj o cenę
Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe

Lakierowanie proszkowe w pełnej kolorystyce RAL z wykorzystaniem najlepszych farb proszkowych. Oferujemy różne stopnie połysku i rodzaje struktury.

Zapytaj o cenę
Cynkowanie ogniowe

Cynkowanie ogniowe

Trwałe i odporne zabezpieczenie konstrukcji stalowych i żeliwnych przed korozją, metodą cynkowania ogniowego. Dysponujemy wanną o wymiarach 7,50 x 1,50 x 3,00 m.

Zapytaj o cenę

NASZE PRODUKTY

Prostota i funkcjonalność to główne zalety produkowanych przez nas artykułów.
My już je testowaliśmy i nie wyobrażamy sobie naszych domów bez nich. Teraz kolej na Ciebie!

NIETYPOWE ZAMÓWIENIA

Realizujemy indywidualne projekty prostych elementów oraz skomplikowanych konstrukcji z metalu. Nasi kontrahenci zlecają nam wykonanie nietypowych artykułów na podstawie dokumentacji technicznej, a my dzięki wiedzy i doświadczeniu wspieramy ich w zakresie rozwiązań technologicznych produkcji.

Napisz do nas

Odpowiemy jak najszybciej!
Prześlij nam projekt detalu, przygotujemy naszą wycenę.
Dodaj plik .PDF, .JPG, .TIF, .DXF, .DWG (max 20 MB)